
ul. Polna 12
Planujesz wakacje nad morzem? Dom Gościnny U Eli to doskonałe miejsce na odpoczynek dla całej rodziny. Nasze komfortowe pokoje, doskonałe udogodnienia i atrakcje dla dzieci sprawią, że Wasze wakacje będą niezapomniane.
Komfortowe pokoje dla całej rodziny:Oferujemy przestronne i wygodne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, każdy z własną łazienką i pełnym wyposażeniem.
Ceny za dobę w sezonie letnim (1.07-31.08):
Raj dla dzieci:
Dla najmłodszych przygotowaliśmy bezpieczny plac zabaw z atestowaną nawierzchnią i zabawkami. Dla starszych dzieci i dorosłych dostępne są profesjonalne piłkarzyki Pro Champion ITFS Garlando oraz elektroniczna tarcza do gry w rzutki.
Wyżywienie:
Oferujemy możliwość wykupienia śniadań oraz obiadokolacji w sąsiadującej z nami restauracji NEW CORNER. Chęć skorzystania z wyżywienia prosimy zgłosić z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Relaks:
Zapraszamy do skorzystania z naszego zadaszonego miejsca do grillowania, gdzie można spędzić miło czas, delektując się pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu.
Rezerwacje:
Rezerwacji dokonujcie proszę telefonicznie pod numerem 604 250 655.
Nie czekaj, zarezerwuj swoje wakacje już dziś i ciesz się wspaniałym czasem nad morzem w Domu Gościnnym U Eli w Niechorzu!
W pokojach:
Cena noclegu zależna od długości i terminu pobytu.
W terminie: 1.07-31.08 – 280zł
poza sezonem – 220zł
W terminie:1.07-31.08 – 220zł
poza sezonem – 180zł
Pokoje 2 os.
W terminie:1.07.-31.08 – 160zł
poza sezonem – 120zł
Poniżej 4 dób +20%
Weekend Majowy, Czerwcowy – ceny sezonowe
Dopłata do kolejnej osoby w pokoju:
Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Dom Gościnny U ELI.
Nad morzem możesz lato spędzić też w innych pokojach w Niechorzu.
Rozrywka na wakacje w pobliżu Dom Gościnny U ELI.
Wakacje w 2024 to doskonały czas by odwiedzić latem Dom Gościnny U ELI i skorzystać ze specjalnej oferty, jaką przygotował na sezon ten pokój. Niedaleko ulicy Spokojnej 8 możesz pływać w basenie, kąpać się w słońcu nad morzem i smakować kuchnię regionalną (Pomorze Zachodnie) w jednej z knajpek. Zarezerwuj swój pobyt na wakacje w Niechorzu - Dom Gościnny U ELI Niechorze rezerwacja. Miejsca szybko znikają!