NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Szafirowy Zakątek - Ferie zimowe

ul. Matejki 38, 58-540 Karpacz
Szafirowy Zakątek - Ferie zimowe
Opis

Czy marzysz o magicznych chwilach spędzonych w śnieżnym krajobrazie, ślizgając się na nartach po malowniczych stokach Karkonoszy? Czy chciałbyś budować bałwana pod cieniem Śnieżki i rozkoszować się gorącą czekoladą w górskim klimacie?

Karpacz i apartamenty Szafirowy Zakątek to idealne miejsce na ferie zimowe! Malowniczo położone miasteczko oferuje mnóstwo atrakcji dla narciarzy, snowboardzistów, a także dla tych, którzy po prostu pragną odpocząć w zimowym krajobrazie.

Zachwyć się białym puchem na drzewach, krystalicznym śniegiem pod nogami i górskim powietrzem w płucach. Karpacz w zimie to prawdziwa bajka, a my zapewnimy Ci komfortowy nocleg w samym sercu tego raju.

Nie zwlekaj! Miejsca na ferie w Karpaczu znikają w zastraszającym tempie. Zadbaj o niezapomniane wspomnienia dla siebie i swojej rodziny – zarezerwuj swój pobyt już dziś.

Dołącz do nas i poczuj zimową magię Karpacza w pełni. Czekamy na Ciebie! 

Cennik

Aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szafirowy Zakątek.

Lokalizacja

Noclegi

Oferta na ferie zimowe apartamentów z Karpacza.

Atrakcje

Rozrywka na ferie w pobliżu Szafirowy Zakątek.

Apartament Szafirowy Zakątek zaprasza na Ferie zimowe 2025

Na ferie zapraszamy dzieci i rodziców do Szafirowy Zakątek. To apartament z Karpacza oferujący fajne atrakcje, zabawy dla dzieci, rozrywkę dla dorosłych. Na ulicy Jana Matejki 38 planujemy popijać ciepłą herbatę (Szafirowy Zakątek Karpacz rezerwacja), jeść smakołyki regionu Karkonosze i dobrze się bawić. Serdecznie zachęcamy do poznania zimowej oferty apartamentu Szafirowy Zakątek na Ferie 2025.

Wyślij zapytanie

Szafirowy Zakątek