NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

MODRZEW

ul. Zamkowa 7, 58-540 Karpacz
Opis

Willa Modrzew usytuowana jest w najwyższej i najbardziej kameralnej części Karpacza. Wybudowana na przełomie XIX i XX wieku (gruntownie odremontowana w 2004r),usytuowana jest na posesji otoczonej starym świerkowo-modrzewiowym lasem i bezpośrednio sąsiaduje z terenami Karkonoskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe położenie "Modrzewia" pozwala w pełni cieszyć się kontaktem z naturą, ciszą i czystym powietrzem a jednocześnie daje możliwość - po kilkuminutowym spacerze - skorzystania ze wszystkich atrakcji Karpacza.

Idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących spokoju i chcących uwolnić się od codziennego szalonego tempa życia, jak i dla tych którzy uprawiają "aktywny wypoczynek". Położenie bezpośrednio przy leśnej drodze, od której odchodzą szlaki turystyczne i ścieżki, gwarantuje zarówno latem (rower, wspinaczka, turystyka górska) jak i zimą (snowboard, narty, touring) możliwość natychmiastowego kontaktu z przyrodą.

Większość zarówno materiałów jak i wyposażenia Willi staraliśmy się dobrać pod względem ich naturalnego pochodzenia. Drewno, bawełna, len, puch - to od wieków stosowane i wspaniale pasujące do natury człowieka produkty. Unikamy tworzyw sztucznych i rzeczy "identycznych" z naturalnymi (oczywiście wszędzie tam gdzie to jest możliwe i zasadne).

Właściciele Willi służą pomocą przy opracowywaniu ciekawych tras wycieczek pieszych i rowerowych oraz planowaniu wypoczynku zimowego.

Oferujemy Państwu 5 pokoi (z możliwością noclegu od 2 do 3 osób w pokoju). Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Klimatyczne, przestronne pokoje z dużą i wygodną łazienką. Na Państwa życzenie możemy udostępnić odbiornik telewizyjny do pokoju. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu.

Ponadto do Państwa dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia, pokój stołowy, narciarnia. 

Wyżywienie: 

  • śniadania we własnym zakresie.
  • obiady i kolacje - zainteresowanym chętnie polecimy naprawdę dobre (i niedrogie),a jednocześnie bardzo miłe i kameralne miejsca położone w niedalekim sąsiedztwie "Willi Modrzew".

Z uwagi na drewnianą konstrukcję, a także by zapewnić naszym Gościom pełen komfort wypoczynku, na terenie Willi obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Prosimy również o przestrzeganie ciszy nocnej, szczególnie między godziną 22.00 a 6.00.


Wyposażenie pokoi
  • Dostęp do kuchni
  • Telewizor
Wyposażenie obiektu
  • Wyżywienie na miejscu
  • Parking
  • Przechow. sprzętu narciarskiego
  • Ogród
  • Grill
Doba hotelowa: 1500 - 1100
Cennik od 60 zł

CENNIK

10-12 miejsc noclegowych w 5 pokojach 2 - 3 osobowych

TERMINCENACENA

pokój dwuosobowydodatkowa osoba w pokoju
okres podstawowy l - Xll150 PLN60 PLN
okresy świąteczne170 PLN65 PLN
okres sylwestrowy180 - 20075 PLN


Uwaga: pokój 2-osobowy do pojedynczego wykorzystania (poza sezonem świątecznym) - 95 zł
10% zniżki przy pobytach powyżej 7 dni

Do ceny pobytu zobowiązani jesteśmy doliczyć opłatę klimatyczną w wysokości ustalonej przez Urząd Miasta Karpacza (za każdą osobę i dobę pobytu)


Lokalizacja

Pozostałe noclegi w Karpaczu

Obiekty z Karpacza i okolic, poza MODRZEW polecane na wczasy w górach.

Atrakcje w Karpaczu

Zamkowa w Karpaczu odległości do atrakcji - zobacz co robić niedaleko MODRZEW.

MODRZEW w Karpaczu zaprasza

MODRZEW zlokalizowany jest w Karpaczu, ul. Zamkowa 7. Więcej o MODRZEW w Karpaczu na noclegi.net.pl.