Jelenia Struga Madical SPA

Kowary, hotel

JELENIA STRUGA MEDICAL SPA

Jelenia Struga MEDICAL SPA zaprasza serdecznie wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego, chcących wspólnie odbyć relaksującą podróż w krainę karkonoskich lasów, bliskiego kontaktu z naturą, błogiego ciepła i niezwykłych aromatów, chcących utrzymać swój organizm jak najdłużej w doskonałej formie.

Hotel położony jest w zacisznej dolinie o krystalicznie czystym powietrzu, otoczonej gęstym lasem, wolnej od smogu elektromagnetycznego, wśród dzikiej natury przesyconej szumem strumyków i śpiewem ptaków Karkonoskiego Parku Narodowego.

Niesamowity widok z Restauracji Muzycznej na leśną polanę uprzyjemni każdą chwilę spędzoną w tym miejscu.

 Taras pozwoli w pogodne dni upajać się śpiewem ptaków i szumem strumienia a w piątkowe i sobotnie wieczory przenieść się w świat żywej muzyki.Codzienne Atrakcje Wellness

- Inhalacje radonowe prowadzone w podziemnej grocie

- Poranny rozruch połączony z brodzeniem w górskim strumieniu metodą Sebastiana Kneippa.

- Korzystanie z basenu z niespotykanym widokiem na podwodną recepcję

- Świat Saun (sauna fińska, parowa, infrared- sauna na podczerwień)

- Woda Potencjałka AOx – unikalna woda antyoksydacyjna

- Tea Set - zestaw do herbaty

- Minibarek*

- Korzystanie z Biblioteki Indyjskiej z bogatym księgozbiorem

- Bawialnia dla dzieci

- Bilard

- Kręgielnia*

- Internet Wi-Fi,

- Monitorowany parking

*Usługa dodatkowo płatnaAtrakcje u nas

SZTOLNIAczy może być coś bardziej ekscytującego niż zwiedzanie tajnej kopalni uranu?

TWOJE ŹRÓDŁOPOTENCJAŁKA woda z Karkonoszy

BIBLIOTEKA INDYJSKA: przytulne, aranżowane wnętrze, w którym mogą Państwo przy współudziale naszego księgozbioru przenieść się w świat poezji, starożytnych filozofii i orientu. Do Państwa dyspozycji bez dodatkowej odpłatności.

ŚWIAT DZIECKA: bawialnia to CUDowna kraina dziecięcych zabaw. Tylko tam nasi najmłodsi Goście mogą spędzić czas na beztroskiej zabawie, a także rozwijać swe talenty plastyczne - rysując, malując, kolorując itp. W bawialni czeka też na wszystkie dzieci Dziecięca Videoteka czyli najlepsze filmy dla dzieci i bajki, a w nich ulubieni dziecięcy bohaterowie.

Na słonecznej polanie , tuż za hotelem czeka na wszystkie dzieci Plac Zabaw, ślizgawka, huśtawka, piaskownica, drabinki ... tutaj nasi najmłodsi Goście nie zaznają nudy! 

PUB & BOWLING: wystylizowany na PUB górniczy klub zaprasza do spędzenia wieczorów przy klubowej muzyce i dobrym alkoholu. Ciekawym dodatkiem może być rywalizacja z przyjaciółmi podczas gry w kręgle.


Obszary naszej przestrzeni

HOLISTYKA - jedność w naturze

W górze Sulica, z której wyrasta Jelenia Struga, zachowały się zabytkowe Sztolnie. W jednej z nich natura pozwoliła nam stworzyć jedyne w Polsce i jedno z pięciu na świecie - Naturalne Podziemne Inhalatorium Radonowe. Leczenie naturalnym radonem prowadzone jest w bezpiecznych warunkach pod stałą kontrolą Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi.

KĄPIEL W NATURZE

Jelenia Struga to niezwykłe miejsce w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego w strefie NATURA 2000. Położona na przepięknej śródleśnej polanie nad strumieniem Jelenia Struga, pomiędzy górą Sulica a Grabina. Otaczające ją przepiękne świerki przez cały rok cieszą nasze oczy kojącą zielenią. Jeżeli to czytasz nie szukaj nic więcej....już znalazłeś.

MUZYKA

Dziedzina Sztuk Pięknych, która wpływa na psychikę człowieka poprzez dźwięki. Od zawsze towarzyszyła nam w pracy, zabawie, odpoczynku. Pozwól, aby dźwięki żywej muzyki w Jeleniej Strudze przeniosły Cię do świata Rytmu....    Melodii.....   Harmonii

TWOJE ŹRÓDŁO

W Jeleniej Strudze ze skał liczących dwa miliardy lat wydobywana jest jedyna karkonoska woda źródlana POTENCJAŁKA AOx. Butelkowana u źródła, zachowuje swoje unikalne antyoxydacyjne właściwości, dzięki posiadaniu dodatkowych wolnych atomów wodoru. W roku 2015 unikalna woda źródlana uzyskała certyfikat produktu lokalnego z Karkonoszy.     

RELAKS

Przestrzeń wellness czeka na Ciebie. Basen ze źródlaną wodą, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna fińska i sanarium to miejsca w których po wyczerpujących górskich wędrówkach rozluźnisz mięśnie i nabierzesz sił przed kolejnym dniem... Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najciekawsze szlaki Karkonoszy. Pobierz aplikację na swoją komórkę a poznasz polecane przez nas trasy i bezpiecznie wrócisz do Jeleniej Strugi. Pełnię satysfakcji z mijającego dnia mogą zapewnić gra w kręgle lub bilard w gronie przyjaciół. Po fascynującej grze całości dopełni odpowiedni trunek podany do biblioteki indyjskiej i degustowany przy żywym ogniu


W Jeleniej Strudze każdy  znajdzie dla siebie swoją przestrzeń.

Wyposażenie obiektu

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Basen
 • Bilard
 • Drink bar
 • Gabinet fizjoterapii
 • Gabinet rehabilitacji
 • Grill
 • Jaccuzzi
 • Masaż
 • Ognisko
 • Ogród
 • Parking
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Wyżywienie na miejscu

Wyposażenie pokoi

 • Internet
 • Radio
 • Telefon
 • Telewizor
 • Łazienka

RECEPCJA/REZERWACJE INDYWIDUALNE

+48 75 75 28 400 

+48 75 75 28 404

MARKETING/REZERWACJE
GRUPOWE/KONFERENCJE/BANKIETY

+48 75 75 28 405

+48 75 75 28 416

Cena pobytu obejmuje

- Nocleg

- Śniadanie w formie bufetu

Codzienne Atrakcje Wellness

- Inhalacje radonowe prowadzone w podziemnej grocie

- Poranny rozruch połączony z brodzeniem w górskim strumieniu metodą Sebastiana Kneippa.

- Korzystanie z basenu z niespotykanym widokiem na podwodną recepcję

- Świat Saun (sauna fińska, parowa, infrared- sauna na podczerwień)

- Woda Potencjałka AOx – unikalna woda antyoksydacyjna

- Tea Set - zestaw do herbaty

- Minibarek*

- Korzystanie z Biblioteki Indyjskiej z bogatym księgozbiorem

- Bawialnia dla dzieci

- Bilard

- Kręgielnia*

- Internet Wi-Fi,

- Monitorowany parking

*Usługa dodatkowo płatna


DANE FIRMY

JELENIA STRUGA MEDICAL SPA Sp.zoo.
Podgórze 55
58-530 Kowary
NIP 6112628600

RACHUNEK BANKOWY

Raiffeisen Bank Polska S.A.
PL 97 1750 1266 0000 0000 1215 9196
Oddział Jelenia Góra, Wyszyńskiego
BIC: RCBWPLPW

Jelenia Struga Madical SPA Kowary

Hotel położony jest w zacisznej dolinie o krystalicznie czystym powietrzu, otoczonej gęstym lasem, wśród dzikiej natury przesyconej szumem strumyków i śpiewem ptaków Karkonoskiego Parku Narodowego Jelenia Struga Madical SPA położony jest w Kowarach przy ulicy Podgórzu 55. Region: - Karkonosze. Podczas pobytu w hotelu warto zwiedzić atrakcje ul. Podgórzu i okolicy.

Nasi partnerzy